+90 212 347 70 74

İNGİLTERE YAZ OKULU

İNGİLTERE DİL OKULU  /  EASTBOURNE

Moira House İnternational Summer School / 11-17 yaş

Kamp Dünyası 'ndan merhaba,

Kamp Dünyası, çocuklarımız ve gençlerimizin tatil dönemlerinde yorgunluklarını atmaları, tatillerini en iyi şekilde ve verimli geçirmeleri, öğrenmeleri ve eğlenmeleri amacıyla hizmet vermektedir.

Moira House School, İngiltere'nin güney sahilindeki en güzel tatil mekanlarından biri olan Eastbourne kentindedir. Okulun konumu, Eastbourne kent merkezine yürüyerek 10-15 dakikalık mesafededir.Eastbourne kentinin Londra'ya uzaklığı yaklaşık 100 km'dir.Moira House School, 130 yıllık geçmişi ile İngiltere'nin en prestijli yatılı kız okullarından olup, uzun yıllardır yaz aylarında dil ve aktivite kampları düzenlemektedir.

Sayın velimiz daha detaylı bilgi için lütfen bizlerle irtibata geçiniz. 

Saygılarımızla

İngiltere Yaz Okulu

PROGRAM

İNGİLİZCE DERSLERİ  // Okul kampüsünde; ik, üç veya dört kişilik odalarda konaklanacaktır. Her katta tuvalet, lavabo ve duşlardan oluşan kompleksler mevcuttur. Kızlar ve erkekler ayrı binalarda konaklayacaklartır. Konaklama tam pansiyon esasına göredir, öğrencilerimiz üç öğün yemeklerini okulun self servis kafeteryasında yiyeceklerdir.Tam gün gezilerde her öğrencimize kumanya paketi verilmektedir.

KONAKLAMA  // Okul kampüsünde; ik, üç veya dört kişilik odalarda konaklama yapılır. Her katta tuvalet, lavabo ve duşlardan oluşan kompleksler mevcuttur. Kızlar ve erkekler ayrı binalarda konaklayacaklartır. Konaklama tam pansiyon esasına göredir, öğrencilerimiz üç öğün yemeklerini okulun self servis kafeteryasında yiyeceklerdir.Tam gün gezilerde her öğrencimize kumanya paketi verilmektedir.

YEMEKLER  // Öğrencilerimiz üç öğün yemeklerini okullarının kafeteryasında arkadaşları ile birlikte yiyeceklerdir. Yemekler self-servis sunulur, arzu eden öğrenci, tüm diğer öğrenciler yemeklerini aldıktan sonra tekrar sıraya girerek doyana kadar yemek alabilir. Her öğrenci yemek bitiminde tepsisini geri bırakmakla sorumludur. İngiltere Yaz Okulları programlarımızda, tam günlük gezilerde her öğrencimize, sandviç, meyve suyu/su, meyve, cips ve çikolatadan oluşan kumanya paketi verilmektedir. Gezi günleri akşam yemeği normal programdan daha geç saate kaydırılmaktadır. Hafta içi her gün 10:30-11:00 arasındaki ders molasında bisküvi ve meyve suyundan oluşan kuşluk kahvaltısı öğrencilere sunulmaktadır.

İngiltere Yaz Okulu
İngiltere Yaz Okulu

OKULUN İMKANLARI  // Kapalı ısıtmalı yüzme havuzu, kapalı spor salonu, tenis kortları, el sanatları atölyesi, mutfak sanatları atölyesi, geniş yeşil alanlar, internet ve bilgisayar laboratuarları.

OKUL ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER   // Öğretmenlerin gözetiminde aralıksız devam eden program, Haftada 15 saat, EFL deneyimli öğretmenlerce verilen İngilizce dersi, Okul kampüsünde tam pansiyon konaklama, Sosyal-sportif-kültürel aktivite programı, yarışma ve eğlenceler, geziler, Londra Heathrow Havaalanı'nda karşılama, havaalanı-okul-havaalanı transferi, İngilizce seviye tespit sınavı, Öğrenci kimlik kartı, Tüm eğitim ve ders materyalleri, Aktivitelerle ilgili tüm araç-gereçlerin kullanımı (raket,top vb. Her öğrenciye çanta, dosya ve kalem içeren hoşgeldin paketi, Program sonunda Kurs Bitirme Sertifikası ve başarı değerlendirme raporu, Öğrencilerin harçlığının saklanması için okul içi özel banka hesabı, Sağlık ve seyahat sigortası.İngiltere' de geçirilen 3 hafta boyunca Kamp Dünyası danışmanlarının gözetimi, Vizelerin toplu olarak alınması / İstanbul dışından gelen öğrencilere danışmanlık, Uçak bileti rezervasyonu ve alım işlemleri, İngiltere' deki kanunların, okul kurallarının anlatıldığı, okulun ve programın tanıtıldığı, Veli ve öğrencilere yönelik bilgilendirme toplantısı, Program sonunda İngiltere' de çekilen fotoğraf CD'si. Vize belgeleri son teslim tarihi 25 Nisan 2020.

OKUL ÜCRETİNE DAHİL OLMAYANLAR   // Vize bedeli, uçak bileti ve havaalanı vergileri, yurtdışı çıkış harcı fonu, kişisel harcamalar.

İngiltere Yaz Okulu
İngiltere Yaz Okulu

SOSYAL-SPORTİF KÜLTÜREL PROGRAMLAR  // 

*Sabahtan akşam yatana kadar Öğretmenlerin gözetiminde devam eden günlük program.

*Haftada iki tam gün gezi (Çarşamba-Pazar), Çarşamba gezilerde müze giriş ücretleri, 3.hafta çarşamba Londra'da müzikal.

*Her cuma akşamı okulda öğrenci diskosu.

*Akşam aktiviteleri ; yarışma ve eğlenceler, karaoke.

*Hafta içi öğleden sonra sportif ve sosyal aktiviteler.

*Geziler; Londra, Brighton, Hasting, Tunbridge Wells, Londra’da müzikal

*Grubumuza özel Londra alışveriş gezisi, özel Madame Tussaud’s gezisi. 

İngiltere Yaz Okulu
İngiltere Yaz Okulu

SAĞLIK ve SEYAHAT SİGORTASI  // Her Öğrencinin İngiltere'ye gidiş ve dönüş tarihlerini kapsayacak şekilde geç;erli bir sağlık sigortası olması zorunludur. Tüm öğrencilerimiz, İngiltere'de işbirliği yaptığımız kuruluşun geniş kapsamlı sağlık ve seyahat sigortası uygulaması kapsamında sigortalanmıştır. Sigorta bedeli okul ücretlerine dahildir. Öğrencisinin halen uluslararası geçerli bir sağlık sigortası olan velilerimiz arzu ederlerse bu sigortaya ait belgeleri ve kartı da öğrencimizin yanına verebilirler.

GEZİLER  // Gezilere sadece öğrenciler için tutulmuş olan özel otobüslerle gidilmektedir. İngiltere kanunlarına göre bu yolculuklar sırasında öğrencilerin emniyet kemeri takması zorunludur. Tam günlük gezilerde kahvaltıdan sonra okuldan çıkılır, akşam yemeğine dönülür. Bu gezilerde program bir müze ziyareti + alışveriş zamanı şeklindedir, müze giriş ücretleri program ücretine dahildir. Yarım günlük geziler genellikle daha okula yakın şehirlere gerçekleştirilir. öğle yemeğinin ardından çıkılır, akşam yemeğine dönülür. Yarım günlük gezilerde herhangi bir müze ziyareti olmayıp, program tamamıyla gidilen yerin tanınması şekildedir. Arzu eden öğrenciler için öğretmenlerin gözetiminde alışveriş zamanı verilmektedir. Tüm geziler öğretmenlerin ve aktivite/gezi sorumlularının gözetiminde gerçekleştirilir.

CEP HARÇLIĞI  // Cep harçlıkları, pasaport, bilet ve diğer kıymetli belgelerin (sigorta belgeleri, kimlik vs.) saklanması için özel kasa sistemi mevcuttur. Tüm öğrencilerimizin harçlık ve belgeleri okula varılan ilk gün Grup Lideri tarafından okula teslim edilecek, düzenli bir şekilde imza karşılığı öğrencilerimize ihtiyaç duydukları miktarda harçlık verilecektir.

ÇAMAŞIRLARIN YIKANMASI  // Okulumuzda öğrencilerimizin çamaşırları, belirlenen çamaşır günlerinde ücretsiz yıkanmaktadır.

ÖN BAŞVURU

Bu kamp için kayıtlar sona ermiştir.

KAMPIN KÜNYESİ
 • KAMP YERİ:
  EASTBOURNE

 • KAMP TESİSİ:
  MOIRA HOUSE

 • YAŞ GRUBU:
  11-17

 • TARİHLER:
  Açıklanmadı

 • KAMPIN ÜCRETİ:
  2 hafta: 0 £
  3 hafta: 0 £

 • KAMPIN AKTİVİTELERİ:
  YÜZME
  MASA TENİSİ
  FUTBOL
  HOCKEY
  TENİS
  BASKETBOL
  LASER QUEST
  KRİKET
  VOLEYBOL
  SU TOPU
  AEROBİK
  RESİM
  EL SANATLARI
  SİNEMA
  TİYATRO
  DRAMA
  KAREOKE
  BARBEQE
  MUTFAK SANATLARI
  TEN PIN BOWLING
  DİSCO
  ÇEŞİTLİ YARIŞMALAR

 • KAMPIN ÖRNEK PROGRAMI:
  08:00-08:30 Kahvaltı
  09:00-12:30 İngilizce dersleri
  13:00-13:45 Öğle yemeği
  14:30-17:00 Aktiviteler
  17:30-18:30 Akşam yemeği
  19:30-22:00 Akşam aktiviteleri

 • KAYIT DURUMU:
  Açıklanmadı

 • KONTENJAN DURUMU:

KAMP FOTOĞRAFLARI