+90 212 347 70 74

SÖRF KAMPI

Sörf Kampı  2024 

Sörf Yaz Kampı 12-17 yaş grubu içindir.

1.Dönem : 19 - 31 Temmuz 2024-Dolu

2.Dönem: 16 - 26 Ağustos 2024

Ücret  : 45.000 TL

Kişisel gelişim ve spor kampıdır.

SÖRF KAMPI ÖZELLİKLERİ 

*Sörf kampımız;  bilen çocuklarımızın bilgi ve tekniğini geliştirecek, bilmeyenlerin temel eğitimini alarak öğrenecekleri şekilde programlanmıştır. Sörf eğitimleri Aliağa Şakran Yelken ve Su Sporları Kulübü Murat Geren yönetiminde yapılmaktadır.

*Kamp kontenjanı, her dönemde 6 kişidir.

*3 kişilik özel dersler.

*Her gün 3 saat toplam 18 saat Sörf eğitimi.

*Sörf dersleri dışında çok çeşitli aktiviteler.

Ona kendi ayakları üzerinde durabilmesi için fırsat tanıyın ve onu kampa gönderin.

Sörf Kampı

YAZ KAMPI DETAYLARI

YEMEKLER
Yaz kampları süresince tüm yemekler Kamp Dünyası tarafından alınan malzemelerle hazırlatılmakta ve denetlenmektedir. Kahvaltı açık büfe şeklinde olup, öğle ve akşam yemekleri 4-5 çeşit menüden oluşmakta ayrıca zeytinyağlı, salata, meyve ve tatlı çeşitleri açık büfe şeklinde sunulmakta, içecek olarak menüye göre su, ayran veya meşrubat verilmektedir. Öğrencilerimiz istediği kadar yemek alabilirler. Öğrencilerin sevdikleri yemekler göz önüne alınarak, dengeli beslenmesi için bir yemek menüsü hazırlanmıştır. 
KAMP DOKTORU ve SAĞLIK
Kamp doktorumuz mesleğini ve çocukları seven, onların psikolojisini anlayabilecek niteliktedir. Kampımızın doktoru Otel'de konaklar ve 24 saat kampta bulunur. Çocuklarımız, özellikle ilk günlerde ailesine olan özlem nedeniyle ufak şeyleri bahane ederek doktorumuzu sıkça ziyaret ederler. Bu sizi telaşa düşürmesin. Kayıt esnasında vereceğiniz sağlık bilgileri doktorumuzun takibi açısından önemlidir. sağlık hizmetleri revir imkanları dahilindedir. Revir imkanlarını aşan bir durum söz konusu olduğunda Devlet Hastanesi 5 dk. mesafededir. Çocuklarımızın bize emanet edildiğinin bilinciyle, kamp doktorumuzun tavsiye ettiği veya kontrol için gerek gördüğü durumlarda muhakkak sizlere danışılarak hareket edilir. Kamp Dünyası yöneticilerinin çocuğunuza anne-baba ilgisiyle yaklaşacağına emin olabilirsiniz.

KAMP İDARESİ, ÖĞRETMENLER ve GRUP LİDERLERİ //  Yaz kampları süresi içerisinde öğrencinizle veya kamp ile ilgili konularda kamp idaremiz size yardımcı olacaktır. Çocuklarımızın kamp 'ta çıkabilecek sorunlarını kamp idaresi çözer. Çocuklarımızın oda denetimleri idare tarafından yapılır. Kampın tüm denetimini kamp idaresi yürütür. Otel güvenliği girişlerde görev yapar. Ayrıca Kamp Dünyası güvenlikleri de gündüz ve gece katlarda ve açık alanlarda görevlidir.Öğretmenlerimiz ve antrenörlerimiz branşlarında uzman, çocukları seven ve çocuk ruhundan anlayan kişilerdir. Grup liderlerimiz, Üniversitede okuyan, liderlik vasıflarına sahip, çocukları seven ve özellikle daha önce yaz kampı tecrübesi yaşamış gençlerimizdir. 

Yaz Kampı
Yaz Kampı

GRUPLAR //  Kampta gruplar halinde hareket ederiz. Öğrencilerimizi gruplara ayırırken yaşı, sınıfı, cinsiyeti gibi kriterlere dikkat ederiz. Mümkün olduğu kadar kız erkek dengesini korumaya çalışırız. Gruplar  9-12 kişiden oluşur. Her grubun başında öğrencilerden sorumlu grup lideri bulunur. Grup lideri sabah çocuklarını uyandırarak güne başlar, akşam onları yatırana kadar onlarla birliktedir. Çocuklar günlük aktivitelere ve gezilere grup olarak ve liderleri eşliğinde katılırlar. 

Yaz Kampı
Yaz Kampı

ULAŞIM // Kampa ulaşım İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Yalova, Bursa, Balıkesir'den otobüslerle sağlanacaktır. Diğer şehirlerden katılan öğrencilerimizin sayısı grup oluşturduğu takdirde Kamp Dünyası görevlisi eşliğinde gidiş-dönüş ulaşımı otobüsle veya uçakla sağlanacaktır. Grup ulaşımı olmayan şehirlerden katılan öğrencilerimiz, İzmir Otogarı' nda veya Adnan Menderes Havaalanı' nda Kamp Dünyası görevlileri tarafından karşılanır ve dönüşte aynı şekilde uğurlanır. Öğrencilerimizin ulaşımları önceden planlanacak, ailelerin istekleri dikkate alınarak organize edilecek ve detayları kamptan önce  velilerimize bildirilecektir. Dileyen aileler çocuklarını kampa getirip alabileceklerdir. Öğrencilerimizin yanında getireceği eşyaların listesi kamp başlamadan önce velilerimize gönderilecektir. 

Sörf Kampı
Sörf Kampı

OTELİMİZ

Sörf kampımız,  denize sıfır, 8.000 m2 arazi içinde kurulu  AFACAN GENÇLİK TESİSLERİ' nde düzenlenmektedir. Tesis çimenlerle kaplı geniş bahçesinde çeşitli meyve ve diğer ağaçlarıyla başta kırlangıç olmak üzere farklı kuş türlerine ev sahipliği yapmaktadır. Atık sularını arıtarak sulama yaptığı bahçesini yaz aylarında da yemyeşil tutarken  ekosisteme destek olmaya çalışmaktadır. Yüzme havuzu, özel plajı, iskele, duba, basketbol ve voleybol  sahası  mevcuttur.  Çocuklarımız odalarda 3 kişi şeklinde yaşıtlarıyla konaklayacaktır, odalarımız iki katlı bloklar şeklindedir. Ayrıca her blokta ve katlarda mutlaka öğretmen odaları bulunmaktadır. 

Yaz Kampı

SÖRF KAMPIMIZIN PROGRAMI

SÖRF DERSLERİ //  Aliağa Şakran Yelken ve Su Sporları Kulübü Murat Geren yönetiminde  eğitimler yapılmaktadır.

MÜZİK, ŞARKI, DANS DERSLERİ // Çocuklarımızın beden dilini kullanarak anlatma ve yorumlama gibi iletişim becerilerini geliştirmesine katkı sağlar. Bu yolla kendini ve sorunlarını ifade edebilmeyi ve yorumlamayı öğretir. Çocuklarımızın en sevdiği aktivitelerdir.

Yaz Kampı
Yaz Kampı

SPOR // Çocuklarımız sörf dersler dışındaki zamanlarda basketbol, voleybol, eskrim, okçuluk ve masa tenisi gibi başka spor aktiviteleri yapma fırsatı da bulacaklar.

Sörf Kampı
Sörf Kampı
Sörf Kampı
Sörf Kampı

YÜZME // Deniz ve havuzda yüzme eğitimi; sorumlu yüzme antrenörü, grup lideri eşliğinde yapılmaktadır. Denizde yüzme eğitimi, çekili şamandıralar sınırları içinde verilecektir. Yüzme saatlerine grup olarak katılırlar ve çocuklar kesinlikle tek başlarına denize veya havuza giremezler. 

Sörf Kampı
Sörf Kampı

SCUBA // Scuba aktivitesinin amacı çocuklarımızı bu sporla tanıştırmaktır. Dalış eğitmenleri tarafından teorik ve pratik eğitimi verilir.  14 yaşından küçük çocuklar dalış kuralları gereği bu eğitime katılamazlar. Dalışlar isteğe bağlı olup ücretlidir. Üç metreden fazla derinliğe dalış yapılmaz.

Sörf Kampı
Sörf Kampı

GECE EĞLENCELERİ // Öğrencisinden öğretmenine bütün kampın bir araya geldiği gece programları, eğlencenin yanında büyük bir aile olduğumuzu bize hissettirir. Disko, partiler, konserler, gece sineması ve çeşitli animasyonlar...

Sörf Kampı
Sörf Kampı

GEZİLER // Geziler gruplar halinde dönüşümlü olarak yapılacaktır. Her gezi grubuna bir idareci, sorumlu öğretmenler ve grup liderleri eşlik eder. Gezilerde öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz kamp t-shirtlerini giymek zorundadır.

Sörf Kampı
Sörf Kampı
kamp _ sörf kampı _ yaz kampı _ yaz Kampları _

KAMPIN KÜNYESİ
 • KAMP YERİ:
  iZMİR

 • KAMP TESİSİ:
  AFACAN GENÇLİK TESİSLERİ

 • YAŞ GRUBU:
  12-17

 • TARİHLER:
  1.Dönem: 19-31 Temmuz 2024-Dolu
  2.Dönem: 16-26 Ağustos 2024

 • KAMPIN ÜCRETİ:
  45.000 TL

 • KAMPIN AKTİVİTELERİ:
  SÖRF
  YÜZME
  MÜZİK
  BASKETBOL
  VOLEYBOL
  ESKRİM
  OKÇULUK
  MASA TENİSİ
  DART
  SATRANÇ
  DİSCO
  ŞİİR
  ŞARKI
  DANS
  YARIŞMALAR
  GECE EĞLENCELERİ
  ANİMASYONLAR
  GEZİLER

 • KAMPIN ÖRNEK PROGRAMI:
  08:45- Kalkış ve hazırlanma
  09:00-09:15 Sabah sporu
  09:15-10:00 Kahvaltı
  10:00-12:00 Sörf eğitimi
  12:00-13:15 Aktivite
  13:15-14:00 Öğle yemeği
  14:00-14:45 Dinlenme Zamanı
  15:00-17:00 Sörf Eğitimi
  17:00-17:45 Aktivite
  18:00-19:15 Aktivite
  19:30-20:30 Akşam yemeği
  21:00-23:00 Gece eğlenceleri
  23:00- Odalara çıkma ve yatma
  Gruplara bütün aktiviteler dönüşümlü olarak uygulanır.

 • KAYIT DURUMU:
  Devam ediyor

 • KONTENJAN DURUMU:
  Kalan yerler: 1.Dönem:Dolu, 2.Dönem 3 kişi

KAMP FOTOĞRAFLARI