+90 212 347 70 74

HAKKIMIZDA

 

Kamp Dünyası'ndan Merhaba !

 

Bir eğitim yılı daha sona ermek üzere. Çocuklarımız bu eğitim yılında da sorumluluklarını yerine getirmek için çok çalıştılar ve yoruldular. Şimdi bunun mükafatını görmelerinin zamanı geliyor.

Kamp Dünyası, çocuklarımız ve gençlerimizin tatil dönemlerinde yorgunluklarını atmaları, tatillerini en iyi şekilde ve verimli geçirmeleri, öğrenmeleri ve eğlenmelerini amaçlayan yaz ve kış kamplarında, okul dışı eğitim alanında hizmet vermektedir.

Kamplarımızın amacı, yorucu okul eğitiminin ardından onların unutulmaz bir tatil geçirmesidir. Yaz kampları, takım çalışmaları ve bireysel becerileri meydana çıkaran eğitimsel ve gelişimsel boşlukları kapatabilecek programlardır. Paylaşmayı ve dostluk duygusunu geliştiren, araştırmacı, özgüveni gelişmiş, sahip olduğu değerlerin kıymetini bilen ve ellerindeki kaynakları en verimli şekilde kullanabilen birer birey olmalarını sağlamaktır. 

Yaz kampı kaçınılmaz sosyal faydalar sağlar, Yaz Kampı  programlarımız, zengin aktivitelerle donatılmıştır. 

Kamp programlarımız; güvenlik, eğitim ve eğlence çatısı altında oluşmaktadır. Yaz kampı, toplum içerisinde, sevgi-saygı bağlarıyla belirli kurallar ve kamp programına uyum çerçevesinde işler. Her aktivitenin ayrı sorumlu öğretmenleri, antrenörleri, grup liderleri, doktor, güvenlik görevlileri ve idarecilerden oluşan geniş bir kadro her 3 öğrenciye 1 görevli düşecek şekilde görev yapar. Kamplarımızda öğretmenlerimizin yorucu görevlerini yaparken aldıkları keyif, çocuklarımızın kampta yaşadıkları mutluluk, ve siz değerli velilerimizin kamp sonunda yazdıkları memnuniyet ve övgü  sözleri Türkiye Yaz Kampları konusunda  bizleri daha da güçlendirdi.

Kamp Dünyası, International Camping Fellowship, Türsab ve Türkiye Kamplar Derneği gibi birliklerin üyesidir. Kamp Dünyası yöneticileri, Türkiye Kamplar Derneği kurucu üyelerindendir. Sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. 

Kamp Dünyası uzmanlaşmış yöneticileri ve Yurtiçi Yaz Kampı konusunda profesyonel kadrosuyla, 30 yıllık deneyim ve birikimle kampımızla ilgili konularda velilerimizin ve öğrencilerimizin hizmetindedir.

Sizlerden aldığımız güç ve Kamp Dünyası ekibimize duyduğumuz güvenle; çocuklarımızın ilgi alanlarını göz önünde bulundurarak çeşitli kamp programları hazırladık.

Sayın velimiz daha detaylı bilgi için lütfen bizlerle irtibata geçiniz.
Yaz ve kış kamplarımızda buluşmak dileğiyle.

Saygılarımızla,
Kamp Dünyası