+90 212 347 70 74

KAYAK KAMPI

+90 212 347 70 74

Uludağ Kayak Kampı ve Snowboard Kampı 

9-17  yaş / ULUDAĞ Hotel Monte Baia ***** 

Tarih: 28 Ocak - 1 Şubat 2024    

Ücret: 42.000 TL 

Kamp Dünyası’ndan Merhaba! 

Kamp Dünyası, çocuklarımız ve gençlerimizin tatil dönemlerinde yorgunluklarını atmaları, tatillerini en iyi şekilde ve verimli geçirmeleri, öğrenmeleri ve eğlenmeleri amacıyla yaz kampları ve kış kampları organize ederek okul dışı zamanlarda hizmet vermektedir. Çocuklar İçin  Kayak Kampları  her yıl Uludağ'ın 2. bölgesinde 5 yıldızlı Hotel Monte Baia'da düzenleniyor. Baia konforunda kayak ve snowboard eğitimi yanında yeni arkadaşlar ile unutulmaz ve keyifli anlar paylaşılıyor. 

Sömestr kayak kampı ve snowboard kampı , kayak - snowboard sporunu öğrenmek isteyen veya bu spordaki bilgi ve becerilerini geliştirmek isteyen 9-17 yaş grubu çocuklarımız ve gençlerimiz için düzenlenmektedir. Kampçı, Kamp Dünyası grup lideri oranı 5/1 dir. 

Çocuğunuzla aynı ortamda fakat kampımızdan bağımsız olarak kar keyfini yaşamak istiyorsanız lütfen bilgi alınız. 

Sayın velimiz daha detaylı bilgi için lütfen bizlerle irtibata geçiniz. 

Saygılarımızla

Kayak Kampı
Kayak Kampı

KAYAK KAMPI DETAYLARI

ULAŞIM
Sömestr kayak ve snowboard kampı'mıza ulaşım İstanbul, Ankara ve İzmir'den otobüslerle sağlanmaktadır. Otobüslerde Kamp Dünyası yöneticileri ve grup liderleri öğrencilerimizi teslim alarak gidiş ve dönüşte birlikte seyahat ederler. Ulaşım kamp ücretine dahil değildir. Diğer şehirlerden katılan öğrencilerimiz, Sabiha Gökçen Havaalanı veya Bursa otogarından Kamp Dünyası yetkilileri tarafından karşılanır ve dönüşte aynı şekilde uğurlanır. Arzu eden veliler, çocuklarını kampa kendileri getirebilir ve alabilirler.
SAĞLIK
Otelimizde doktor mevcuttur. Uludağ' da 112 Acil Sağlık Merkezi hizmet vermektedir. 
DİĞER AKTİVİTELER
Sayın velimiz, Kayak ve snowboard kampı'mızda da öğrencilerimiz bütün aktivitelere, grup liderleri ve sorumlu yöneticileri ile birlikte programlı bir şekilde katılırlar. Kayak derslerinden sonra otel içerisindeki aktivitelere  sorumlu grup lideriyle birlikte katılırlar. 

Uludağ Kayak Kampı

KAYAK ve SNOWBOARD DERSLERİ //  Kayak dersleri, Monte Baia Kar Dünyası Kayak Okulu 'nun kayak öğretmenleri tarafından verilecektir. Her gün 2 saat sabah, 2 saat öğleden sonra olmak üzere 6-8 kişilik gruplar halinde kayak ve snowboard dersi yapılır. 14 saat ders yapılır. Öğrencilerimiz kayak bilgi seviyelerine göre gruplandırılır, yeni başlayan, az bilen, orta seviye, ileri seviye gibi gruplar halinde farklı kayak programlarına dahil olurlar. Kamp Dünyası Öğretmenleri ve grup liderleri kayak ve snowboard dersleri esnasında da her gruba yardımcı olarak eşlik etmektedir.

Uludağ Kayak Kampı

OTELİMİZ

Uludağ 2. gelişim bölgesinde bulunan 5 yıldızlı otelimiz HOTEL MONTE BAİA her türlü konfora sahiptir. Kayak odasından direkt pistlere çıkılan konumuyla öğrencilerimize kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Ayrıca restaurant, sinema salonu, havuz, hamam,  geniş lobisi ve diğer salonlarıyla öğrencilerimizin rahat hareket edebileceği altyapıya sahiptir.  www.baiahotels.com

Uludağ Kayak Kampı

KONAKLAMA ve YEMEKLER // Tam Pansiyon Plus konaklama. Hotel Monte Baia da odalar dağ manzarasına hakimdir. Dekorasyonuyla öne çıkan odalarda  4-5 kişi şeklinde konaklanacaktır.

PİSTLER ve LİFTLER //     Monte Baia teleski 600 m., Karinna teleski 620 m., Kartanesi teleski 650 m., Mandra teleski 600 m., Kırkgözler teleski 620 m., Maden telesiyej 4.000 m. Her kayak seviyesine uygun 6 adet lift ve 22 adet pist kullanılmaktadır.

Uludağ Kayak Kampı
Uludağ Kayak Kampı
Kayak Kampı
Kayak Kampı

KAYIT İŞLEMLERİ  //  Kayak kampı ve snowboard kampı kontenjanımız  40 öğrencidir. Öğrencinizi göndermeye karar verdiğinizde lütfen telefonla veya internet sitemizden ön kayıt yaptırınız. Kesin kayıtlar müracaat sırasına göre yapılmaktadır.

Kayak ve Snowboard Kampı / 2024 Tarih-Ücret  //

Tarih  : 28 Ocak - 1 Şubat 2024    

Kamp ücreti : 42.000 TL      

KAMP ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER  // Kamp Dünyası gözetmenliği, tam pansiyon plus konaklama (havuz, hamam, sinema, fitness), kayak - snowboard malzemeleri , kask, tüm lift çıkışları, kayak ve snowboard dersleri, eğitimlerde kullanılacak malzemeler, kamp fotoğrafları, kamp videoları ve Kamp Dünyası aktiviteleri.

Uludağ Kayak Kampı

KAMP ÜCRETİNE DAHİL OLMAYANLAR  //   Yol ücreti, şahsi harcamalar.

Uludağ Kayak Kampı
uludag_kayak_kampi

Uludağ Kayak Kampı
uludag_kayak_kampi

KAMPIN KÜNYESİ
 • KAMP YERİ:
  ULUDAĞ

 • KAMP TESİSİ:
  HOTEL MONTE BAİA*****

 • YAŞ GRUBU:
  9-17

 • TARİHLER:
  28 Ocak - 1 Şubat 2024

 • KAMPIN ÜCRETİ:
  42.000 TL

 • KAMPIN AKTİVİTELERİ:
  KAYAK
  SNOWBOARD
  KIZAK
  YÜZME
  HAMAM
  HAVUZ

 • KAMPIN ÖRNEK PROGRAMI:
  08:30 Kalkış
  09:00-09:45 Kahvaltı
  10:00-12:00 Kayak/Snowboard Dersi
  12:30-13:30 Öğle Yemeği
  14:00-16:00 Kayak/Snowboard Dersi
  16:00-17:00 Kar Aktiviteleri
  17:00-17:45 Kurabiyeli Çay Saati
  18:00-18:45 Havuz-Hamam
  19:30-20:30 Akşam Yemeği
  21:00-22:30 Disco/Sinema/Kamp aktiviteleri

 • KAYIT DURUMU:
  Devam ediyor.

 • KONTENJAN DURUMU:
  Müsait