+90 212 347 70 74

Neden Kamp ?

OKUL DIŞI EĞİTİM ALANLARIDIR
“Kamp” tanımı artık dünya genelinde “extra curricular education” ya da “outdoor education” yani okul dışı eğitim, okul ortamında devam eden öğretim çalışmaları dışında yapılan ve çocukları, gençleri gelecekteki rollerine hazırlamayı hedefleyen destekleyici bir unsur olarak kabul edilmektedir.
KENDİNE GÜVENİ ARTIRIR
Yaz kampları, çocuklarımızın özgüven artışına kaçınılmaz faydalar sağlar, kendi ayakları üzerinde durabilmeyi ve kendini daha iyi ifade edebilmeyi geliştirir. Çocuklarımızı çeşitli aktivitelerle tanıştırarak onların yapabilecekleri faaliyetler konusunda becerilerini keşfetmelerini sağlar.
TAKIM ÇALIŞMALARI VE BİREYSEL BECERİLER
Yaşıtları ile birlikte kontrollü bir ortamda takım çalışmalarıyla bireysel becerilerini gösterme imkanı bulur.
PAYLAŞMA VE DOSTLUK
Sevgi ve saygı bağlarıyla yeni arkadaşlıklar edinmeyi sağlar. Sosyal iletişimi güçlendirir.
YENİ OKUL DÖNEMİNE EN İYİ ŞEKİLDE HAZIRLANIR
Çeşitli kamp aktiviteleri ile birlikte eğitimi devam ederken yeni eğitim dönemine daha güçlü hazırlanır.
EĞLENCE VE DİSİPLİNİ BİRLİKTE YAŞAR
Evden uzak disiplinli ve konrollü bir ortamda eğlenme/öğrenme/keşfetme imkanı bulur. Yaşıtlarıyla yaşanan bol eğlencenin yanında disiplin içeren zamanları ayırt etme duygusu gelişir.

VELİ VE ÖĞRENCİ YORUMLARI

Çocuklarımızın kampta yaşadıkları mutluluk ve değerli velilerimizin kamp sonunda yazdıkları memnuniyet ve övgü dolu yorumları bizleri daha da güçlendiriyor.Dileyen velilerimize daha önceki kamplarımızı yaşamış ve çocuğundaki faydaları tecrübe etmiş diğer velilerimizle görüşme imkanı da her zaman vermekteyiz.YORUMLAR SAYFASI GİRİŞ